Hem evde işimi görsün, hem ağaç işlerinde kullanmak maksatlı aldığım Bosch PSB 650 RE Darbeli Matkap ve Vidalama el aletinin şahsi kanaatlerim doğrultusunda yazılmış incelemesini yazının devamında okuyabilirisiniz.

Devir Ayarı

Vidalama ve delme işlerindede bu aleti gayet verimli kullanabilirsiniz.Çalıştırma mekanizmasının üstündeki tekerlekten Bosch PSB 650 RE matkabınızın devrini yedi farklı kademeye kadar ayalayabilirsiniz.

Darbeli Matkap

Bosch PSB 650 RE matkabınızı ihtiyaç halinde Kolon, kiriş gibi yüzeylerde rahat çalışmak için darbeliye ayarlayabilirsiniz.Yeni bir yapının kolonlarından yaptığım denemede ben oldukça verim aldım.

Uç Seti

Ben ürünü Koçtaştan aldım.Ürün ile birliktede 19 parça matkap ucu hediye geldi.Gel gelelim malum uçlar ile  bu aleti sürekli kullanıcaksanız bir verim beklemeyin.Ahşap ve betonda hediye  uçları kullandım ve sonuç olarak iki tanesi kırıldı.Keşke daha kaliteli uçlar koysalarmış demek isterdim fakat o parayada bunu vermezler.

Anahtarsız Mandren

Bu anahtarsız mandrenlere hep bir ön yargı ile yaklaşmıştım fakat kazın ayağı öyle değilmiş.Bosch PSB 650 RE matkabınızın ucuna çok daha geniş uçlar takarak kullanmak istediğinizde Universal ara aparatlar kullanarak aletin daha farklı işlerdede kullanılması sağlanabiliyormuş.

Sonuç

Sadece ev kullanımlarında değil yarı endüstriyel olarak bile kullanılabilir bir alet olan Bosch PSB 650 RE Darbeli Matkabı akakçe, cimri gibi siteleri gezip bir fiyat aldıktan sonra tedarik etmeniz faydanıza olacaktır.

 

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.