Düz zeminlerde çalışmak üzere geliştirilmiş Black&Decker KA320EKA Titreşimli Zımpara ufak tefek eksikleri olsada bu fiyata anca bu alınır denilen cinsten bir el aleti olarak karşımıza çıkıyor.

Kademeli Çalışma

Black&Decker KA320EKA’yı 7 farklı kademeden birini seçip ona göre çalıştırabilirsiniz.Kademeler hafif işler için gayet verimli fakat ağır işlerde ve çalışılan alan büyüdüğünde bir tık daha kuvvetli olsaymış iyi olurmuş dediğiniz anlar oluyor.

Toz Torbası

Sanki o toz torbası olmamış ve orada süs gibi kalmış gibime geldi.Black&Decker KA320EKA Titreşimli Zımpara ile ahşap üstünde 1 saat çalıştıktan sonra ki açık alanda çalıştım.Üstüm başım burnum kulaklarım hep ağaç tozu oldu.Hazne talaş tutuyormu tutuyor fakat böyle bir aletin süpürge giriş için bir yuvası olmalıydı diye düşünüyorum.

Sıcak Saatler

Ahşap zemin üstünde bir saat kadar (makina toplasanız yarım saat civarı çalıştı) çalıştığımda Black&Decker KA320EKA ısınmaya başladı rahatsız edici seviyede olmasada çok daha uzun kullanımda acaba dedirtti.

Sonuç

Black&Decker KA320EKA’yı ben Koçtaş’tan tedarik ettim ve kutusu ile birlikte 7 tane zımpara geldi bu hoş bir detaydı.Yine fiyatını emsal ürünlere karşılaştırdığımızda hem devir sayısının yüksekliği hemde çalışabildiği alan bakımından gayet verimli.Pekte bir işe yaramayan toz torbasını ve uzun kullanımlarda ısınmayı dert etmeyecekseniz akakçe ve cimriden fiyat aldıktan sonra ürünü temin edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.